Menu Zavřeno

Moravské zemské kolo Floristické soutěže

Moravské zemské kolo Floristické soutěže se konalo dne 30. 5. 2019 ve Společenském domě v Prostějově a naši školu reprezentovala vítězka okresního kola Karolína Šromová. Na začátku soutěže dostali všichni účastníci shodný rostlinný materiál a během dvou hodin museli vytvořit estetickou a technicky správně provedenou jednostrannou kytici a vypichovanou misku.  Naše žákyně opět prokázala, že je ve floristice velmi zručná a ve velké konkurenci obsadila vynikající 6. místo. Jako doprovodný program soutěže byla krátká exkurze v místní radnici, kde se mohli žáci podívat nejen do míst určených pro veřejnost, ale také se jim naskytla příležitost navštívit kancelář náměstkyně či primátora Prostějova. Jsme rádi, že máme žáky, kteří chtějí ukázat, co umí a ještě jednou děkujeme Káji za výbornou reprezentaci školy.