Menu Zavřeno

Rozloučení s devátou třídou

Konec školního roku je velká událost pro všechny žáky, pro žáky deváté třídy však znamená konec jedné životní etapy. Přeci jenom se loučí s lidmi, se kterými strávili devět let svého života.

Slavnostní rozloučení letošních deváťáků proběhlo v pondělí 24. června na Obecním úřadě v Jakartovicích. Po slavnostních proslovech paní ředitelky Mgr. Lucie Mausové a třídní učitelky Mgr. Romany Rytířové se žáci zapsali do místní kroniky a byly jim předány pamětní listy a upomínkové předměty obce Mladecko, paní Ľudmily Veselé a Spolku rodičů. Tímto všem děkujeme za ochotu a dárky pro vycházející žáky.

Poté si vzali slovo deváťáci a poděkovali všem učitelům, kteří je učili od první do deváté třídy. Na závěr měli žáci připraveno malé vystoupení. Celou slavnost provázela dobrá nálada, smích, ale také slzy, jak to bývá, když něco hezkého v životě končí

fotogalerie zde: https://drive.google.com/drive/folders/1UQ9_IfJBZaUBxHTqm1bo_qiaWGuDPrpK