Menu Zavřeno

Konference žákovských parlamentů MSK v Krnově

Ve středu 23. října se členové žákovského parlamentu vyššího stupně zúčastnili Konference žákovských parlamentů Moravskoslezského kraje v Krnově. V budově střediska volného času byl připraven zajímavý program – seznamovali jsme se s novými lidmi, pracovali jsme ve skupinách, prezentovali nápady na zadaná témata. Dále jsme si poslechli prezentace ostatních škol a nechávali se inspirovat nápady, které by se mohly uskutečnit i na naší škole. Nechybělo bohaté občerstvení, na kterém si každý žák pochutnal. Tato akce byla velice vydařená, dokonce se domluvila spolupráce i s parlamentem jiné školy. Všichni jsme si to moc užili a těšíme se, až nové nápady využijeme i v naší škole. Tam i zpět jsme se dopravili vlakem. Děkujeme tak Spolku rodičů, že nám uhradil jízdné.

Za ŽP Amálie Kopková