Třídní schůzky formou individuálních pohovorů s rodiči a žáky

Vážení rodiče,

třídní schůzky formou individuálních pohovorů s rodiči a žáky proběhnou v pondělí 13. 1. 2020, od 15:30 h do 17:00 h.

Pro rodiče žáků 9. třídy proběhnou v době od 15:30 h do 15:45 h hromadné třídní schůzky z důvodu sdělení informací k přihláškám na SŠ. Poté budou probíhat individuální pohovory.

Jsme si vědomi časové náročnosti pohovorů, proto nově nabízíme rezervační systém.

Pokud máte zájem o přijetí v konkrétním čase, níže máte možnost si jej u dané vyučující zarezervovat. Standardní doba konzultace je stanovena na pět minut. Pokud požadujete konzultaci delší, zvolte prosím při rezervaci dva (po sobě jdoucí) časové bloky. Rezervace není povinná – účastníci bez rezervace budou přijímáni v mezičasech mezi zarezervovanými časy konzultací.

K rezervaci času je nutné mít Google účet (email, který je také nutný pro účet na chytrém telefonu se systémem Android). Při registraci termínu do popisu prosím napište své jméno, popř. jméno toho, komu rezervaci vytváříte.

Poznámka: Zarezervované časy se budeme snažit dodržet. Jsou však orientační – může dojít k malému zdržení. Za případné komplikace se předem omlouváme.

Pokud by se vám rezervace nedařila, neváhejte mě prosím kontaktovat na ŠkoleOnline, emailové adrese lucie.mausova@zsmladecko.cz či telefonicky na čísle 721 636 038.

Zvolte prosím třídu, popř. vyučující

1. třída, Mgr. Anna Szwarcová

2. třída, Mgr. Lenka Běhavá