Menu Zavřeno

Pobyt na horách

Ve dnech 6. 1. až 9. 1. se žáci 7. – 9. třídy zúčastnili pobytu na horách ve Staré Vsi u Rýmařova. Plni očekávání se sešli v pondělí ráno před školou a společně jsme se vydali vstříc zimnímu dobrodružství. Při příjezdu na místo nás překvapila sněhová nadílka, které vytvořila úsměv na tvářích nás všech. Po ubytování a organizačních záležitostech nás čekalo první seznámení s kopcem a rozdělení do skupin. Skupiny byly tři, a to podle lyžařských schopností a dovedností žáků. První a druhé družstvo zdokonalovalo své lyžařské umění a družstvo třetí mělo bojový úkol zvládnout základy sjezdového lyžování. Všechny tři družstva se svého úkolu zhostila s plným nasazením a odhodláním a odměnou jim byl poslední společný závod, na který se postavili opravdu všichni účastníci pobytu. Aby si žáci od lyží také odpočinuli, ale zároveň si užili radovánek na sněhu, připravili jsme si pro ně procházku do okolí skiareálu, stavění sněhuláků a sjezd na „lopatách“. Také večerní program byl plný zábavy, a to díky nočním hrám s airsoftovými pistolemi, diskotéce nebo zábavnému testu. Za svou snahu byli žáci odměněni originálním diplomem a sladkou odměnou. Poděkování patří také Spolku rodičů za sladké odměny a finanční příspěvek na vleky žáků.

Věříme, že si pobyt na horách všichni užili a těšíme se na příště 😊.