Menu Zavřeno

Úkoly pro žáky

Prosím, nepodceňujte domácí výuku žáků!

Již nyní jsou internetové stránky školy lehce změněny a v dokumentech najdete úkoly pro některé třídy. V průběhu následujících dnů se v této složce objeví úkoly pro všechny.

Tyto úkoly jsou pro žáky povinné. U některých úkolů může být uvedeno také jakým způsobem bude úkol zkontrolován. Úkoly jsou pro žáky, ne pro rodiče. Prosím, nechte největší aktivitu na žácích. Rodiče jsou pouze ti, kteří dohlédnou a popř. napíší vyučujícímu splnění (u větších žáků i toto mohou žáci udělat sami).

 

Prosím, sledujte také tyto dokumenty opakovaně, protože mohou být aktualizovány – aktualizace bude vždy v názvu dokumentu uvedena. (Např. název dokumentu „1. třída“ je původní dokument, avšak název „1. třída – 11.03“ ukazuje, že původní dokument byl zaktualizován dne 11.3.)

 

Dotazy ohledně výuky prosím směřujte na třídní učitelky nebo vyučující daného předmětu – zprávou přes Školu Online či emailem.

 

Odkaz na dokumenty školy (poslední odkaz – úkoly pro domácí výuku…): http://www.zsmladecko.cz/uredni-deska/dokumenty-skoly/

Složka s úkoly: https://drive.google.com/drive/folders/12NhszwCmW3NKhmjLB8lVrLQpmYwWe9eU

Kontakty na vyučující: http://www.zsmladecko.cz/o-skole/kontakty/

 

Mgr. Lucie Mausová, ředitelka školy