Informace k otevření školy pro žáky II. stupně

Vážení rodiče,

v souladu s další etapou uvolňování opatření ve školách budeme od 8. 6. realizovat vzdělávací aktivity pro žáky 6. – 8. ročníku.

Vzdělávací aktivity budou zaměřeny na český jazyk, matematiku a anglický jazyk. Nadále bude probíhat nastavená distanční výuka (zadávání úkolů prostřednictvím tabulek a dokumentů na internetu, popř. tištěné materiály). Všechny hodiny Online výuky budou od 8. 6. zrušeny.

Účast je dobrovolná a je podmíněna podpisem čestného prohlášení o neexistenci virového infekčního onemocnění a seznámení s vymezením rizikových skupin stanovených Ministerstvem zdravotnictví.

Čestné prohlášení je povinen žák odevzdat první den nástupu do školy.

(Platí také v případě, že přijde jen 30. 6. 2020)

Prosíme, sdělte třídní učitelce, zda využijete možnost výukových aktivit a konzultací, tak abychom věděli koho v daný den očekávat.

1. třída: Mgr. Romana Rytířová       romana.rytirova@zsmladecko.cz
  2. třída: Mgr. Věra Trulleyová      vera.trulleyova@zsmladecko.cz
  3. třída: Mgr. Veronika Adamičková      veronika.adamickova@zsmladecko.cz
  4. třída (ve dnech 29. 6. a 30. 6.): Mgr. Veronika Halamajová       veronika.halamajova@zsmladecko.cz

Více informací najdete v přiloženém dokumentu Informace k otevření školy pro žáky II. stupně (Dokument ve formátu PDF se otevře na nové stránce. Kliknutím na dokument se dokument zobrazí v plné velikosti.)