Menu Zavřeno

Vánoční přání a informace

Vážení rodiče,

velice si vážíme Vaší práce, kterou jste tento kalendářní rok museli zvládnout v souvislosti s distanční výukou, a za celý pedagogický sbor Vám děkuji za vstřícnost, trpělivost a spolupráci při distanční výuce.

 

Dále mi dovolte připomenout, že v pondělí a v úterý (21. a 22.12.) jsou vyhlášeny dny volna, takže žáci jsou doma a již nebude probíhat ani distanční výuka. V ideálním případě se opět s žáky uvidíme ve škole v pondělí 4. 1. 2021, ale i toto datum je velice nejisté. O všech změnách Vás budeme informovat prostřednictvím internetových stránek.

 

Na závěr Vám přeji krásné prožití vánočních svátků. Radujme se z maličkostí a z každého upřímného úsměvu (v současnosti schovaného pod rouškou) nejen během vánočních svátků, ale také během celého roku. Prožijte vánoční atmosféru se štěstím, láskou a klidem v srdci.

Do nového roku 2021 přeji všem hodně zdraví, dobré nálady a životního optimismu.

 

Mgr. Lucie Mausová, ředitelka školy