Školní i závodní stravování v ZŠ Mladecko zajišťuje Zařízení školního stravování při MŠ Stěbořice.

Název zařízení školního stravování: ZŠS při MŠ Stěbořice, příspěvková organizace
IČO: 709 656 33
Adresa jídelny: Stěbořice 150, 747 51
Telefon: 553 661 029

Vedoucí ŠJ: Helena Morysová
Vedoucí kuchařka: Miroslava Kosterová
číslo účtu stravného MŠ Stěbořice: 17 8182 825/ 0300
Stravování žáků se uskutečňuje pouze v době docházky do školy, prázdniny se odhlašují automaticky.

ODHLAŠOVÁNÍ OBĚDŮ

• odhlášky pouze přes internet (v systému www.strava.cz po přihlášení) ;
  • v případě, že nemáte možnost odhlásit oběd přes internet, je možné odhlásit oběd telefonicky.

PLACENÍ OBĚDŮ

• INKASEM (nutno zřídit na svém účtu);
  • hotově přímo v jídelně ve Stěbořicích.

V průběhu 5 dnů žáci dostanou od jídelny variabilní symbol a částku, kterou je nutné uhradit (stravné za měsíc ZÁŘÍ) do 20. září. Tuto platbu lze naposled uhradit tak, jak jste byli zvyklí.

Stravné za měsíc ŘÍJEN a další měsíce už bude možné zaplatit pouze inkasem nebo hotově (přímo v jídelně ve Stěbořicích). V případě placení obědů inkasem je nutné si inkaso zřídit na svém účtu do 20. září. Inkaso stačí zřídit v internetovém bankovnictví (DOMA přes internet) a na formulář Potvrzení o zřízení inkasa ve prospěch účtu školní jídelny  místo razítka a podpisu z banky podepsat formulář s doplněním věty „Inkaso zřízeno přes internetové bankovnictví.“. NENÍ NUTNÉ MÍT POTVRZENÍ PŘÍMO Z BANKY.