Menu Zavřeno

Školní výlet ZOO Svatý Kopeček u Olomouce

Ve středu 23. 6. 2021 se žáci 2. stupně zúčastnili školního výletu do ZOO Svatý Kopeček u Olomouce. Po příchodu do zoologické zahrady se jednotlivé třídy rozdělily a spolu s třídními učitelkami vyrazily na prohlídkové trasy. Cestou všichni pozorovali rozmanité druhy živočichů, které v zoologické zahradě žijí. Zahlédnout se nám podařilo lvy, tygry, žirafy, soby, vlky, lemury a další velmi zajímavá zvířata.  Někteří žáci si prohlídku zpříjemnili výstupem na vyhlídkovou věž a dováděním v lanovém centru. Poslední zastávkou během našeho výletu byla bazilika minor Navštívení Panny Marie – významné poutní místo. Zde jsme obdivovali nejen velkolepost této stavby, ale také úžasný výhled na město Olomouc.

Fotogalerie zde: https://drive.google.com/drive/folders/1yCffsqqifXAGFWPjuPC8vjP6RgRyAKI8