Menu Zavřeno

Výlet Pustevny – 2. a 5. třída

Pohled dětí na náš školní výlet, který se konal 21. 6. 2021.

Práce Nelly Šimerové:

Ráno jsme nastoupili do autobusu a vyjeli. Byla to dlouhá, ale úžasná cesta, protože  byly kolem nás skály, louky a krásná příroda. Na Pustevnách již z dálky zahlédnete hezké budovy i samotnou stezku v oblacích. Byly tam prolézačky, malá horolezecká stěna, vaky na odpočinek a asi 80 m dřevěný zavěšený most. Shora byl úžasný výhled do krajiny a také skleněná deska, po které se dá chodit. Po Valašce jsme vyrazili na Radhošť, ale došli jsme jen k Radegastu. U této krásné sochy jsme se vyfotili, nakoupili si pití a po odpočinku se vydali na zpáteční cestu. Na Pustevnách jsme měli hodinu volna, kdy jsme si mohli nakoupit upomínkové předměty. A hurá domů!

Byl to krásný výlet!

Děkujeme. 🙂

Fotogalerie zde