Menu Zavřeno

Návštěva Velkého světa techniky v Ostravě

Věda a technika je zábava, a to my všichni moc dobře víme. Před čtrnácti dny jsme se s žáky 3. – 9. ročníku podívali až do dalekého Brna a navštívili jsme Science centrum VIDA!. Tentokrát jsme se vydali se školní družinou na kratší cestu, a to konkrétně do Ostravy, kde jsme prozkoumali Velký Svět Techniky. Pro žáky byl připraven zajímavý program, prvňáci si hráli s barvami, druháci a třeťáci se stali vědci a zkoumali například oxid uhličitý a naši čtvrťáci a páťáci prozkoumávali lidské tělo. Všichni žáci si mohli projít vystavené expozice. Nejvíce nás všechny zaujala sekce s Večerníčkem, kde jsme se i my, paní vychovatelky, vrátily do dětských let. Věříme, že si všichni výlet užili a už se těšíme na další společná dobrodružství.

Bc. Hana Pavlíčková