Menu Zavřeno

Soutěž Bridge Builder Game a Bricks Game

V úterý 18. října se žáci naší školy poprvé zúčastnili soutěže ve stavění mostu ze špejlí a také ve stavění kostela ze stavebnice Cheva. Pořadatelem byla SPŠ stavební Opava.

Tým Lamy69 složený z žáků 9. ročníku (Marie Matlafusová, Lucie Trlicová, Adam Krčmarík, Antonín Mareš) se v konkurenci dalších devatenácti týmů umístil na krásném 8. místě. Úkolem bylo postavit ze špejlí most, který překlene mezeru o délce 60 cm, bude mít co nejnižší hmotnost a co nejvyšší nosnost.

V soutěži Bricks Game bojovali o co nejlepší umístění Umělci ve složení: Anna Bernardová, Rozálie Macháčková, Anežka Marešová a Tereza Nowická. Úkolem všech 25 týmů bylo postavit kostel z kostek stavebnice Cheva. Porotu kostel zaujal svým vzhledem a nápaditostí, a tak se tým mohl radovat z krásného 6. místa.

Děkuji všem žákům za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Vendula Ihnová