Menu Zavřeno

Halloween v hodinách anglického jazyka

V pondělí 31. 10. si paní učitelky připravily pro žáky v rámci výuky anglického jazyka zábavný program s tématikou svátku „Halloween.“ Nejprve jsme si s žáky povídali o tradicích a zvyklostech spojených s tímto strašidelným svátkem a následně jsme si připomněli jeden ze symbolů při zpívání písničky „Five Little Ghosts.“ Děti si zasoutěžily v luštění kvízů, křížovek a rébusů, hraní binga či deskové halloweenské hře, kde si prověřily svou pozornost při učení se novým anglickým slovíčkům. Také si vyzkoušely tradici „Trick-or-Treat“ a naučily se halloweenskou koledu a poté si mohly vychutnat své sladké odměny, které k oslavám Halloweenu mezi dětmi neodmyslitelně patří. Dětem děkujeme za báječnou spolupráci a budeme se těšit na další rok.

Veronika Halamajová a Vendula Ihnová