Vážení rodiče a zákonní zástupci žáků,

konzultační hodiny s rodiči a žáky proběhnou ve středu 16. 11. 2022 od 16:00 h do 18:00 h.

Pro rodiče žáků 9. třídy proběhnou v době od 16:00 h do 16:30 h hromadné třídní schůzky z důvodu sdělení informací k přihláškám na SŠ. Poté budou probíhat individuální pohovory.

Jsme si vědomi časové náročnosti pohovorů, proto opět nabízíme rezervační systém.

Pokud máte zájem o přijetí v konkrétním čase, níže máte možnost si jej u dané vyučující zarezervovat. Standardní doba konzultace je stanovena na pět minut. (U některých vyučujících se může čas jednoho bloku lišit.) Pokud požadujete konzultaci delší, zvolte prosím při rezervaci dva (po sobě jdoucí) časové bloky. Rezervace není povinná – účastníci bez rezervace budou přijímáni v mezičasech mezi zarezervovanými časy konzultací.

K rezervaci času je nutné mít Google účet (email, který je také nutný pro účet na chytrém telefonu se systémem Android). Při registraci termínu do popisu prosím napište své jméno, popř. jméno toho, komu rezervaci vytváříte. (Pokud je ve formuláři napsán informační text, ten můžete smazat.)

Poznámka: Zarezervované časy se budeme snažit dodržet. Jsou však orientační – může dojít k malému zdržení. Za případné komplikace se předem omlouváme.

Pokud by se vám rezervace nedařila, neváhejte prosím kontaktovat třídní učitelku, popř. konkrétní vyučující přes ŠkoluOnline nebo emailem.

Kliknutím na jméno se vám otevře stránka s rezervačním systémem schůzek dané vyučující.

Mgr. Kateřina Hrbačová, 1. třída

Mgr. Anna Szwarcová, 2. třída

Mgr. Kateřina Janků, 3. třída

Mgr. Iveta Sypěnová, 4. třída

Mgr. Lenka Běhavá, 5. třída

Mgr. Veronika Adamičková, 6. třída

Mgr. Veronika Halamajová, 7. třída

Mgr. Vendula Ihnová, 8. třída

Mgr. Romana Rytířová, 9. třída

Mgr. Věra Trulleyová

Mgr. Jana Dudová

Mgr. Petra Ochranová – Ke konzultaci není třeba rezervace. Můžete přijít ve volné chvíli v čase 16:30 – 18:00. Konzultace budou probíhat v kanceláři zástupkyně ředitelky v 1. patře.

Mgr. Lucie Mausová –  Ke konzultaci není třeba rezervace. Můžete přijít ve volné chvíli v čase 16:00 – 18:00. Konzultace budou probíhat v kanceláři ředitelky školy v 1. patře.