Menu Zavřeno

Výtvarná soutěž “Kreslím, kreslíš, kreslíme”

Dne 25. 10. 2023 se vybraní žáci naší školy zúčastnili výtvarné soutěže “Kreslím, kreslíš, kreslíme”, kterou pořádala Střední škola průmyslová a umělecká v Opavě. Úkolem soutěžících bylo co nejvíce využít svou tvůrčí fantazii a nakreslit postavy či portréty modelů v netradičním pojetí.

Soutěžící měli možnost se umístit ve třech kategoriích:

1. kategorie (4. – 5. třída)

2. kategorie (6. – 7. třída)

3. kategorie (8. – 9. třída)

Žáci získali příležitost předvést svůj jedinečný umělecký talent i mimo prostředí naší školy. Soutěže se zúčastnili Anička Bernardová (9. třída), Umeh Austin Ifeanyi (7. třída) a Khmelnytska Sofiia (8.třída)

Na krásném třetím místě se umístila žákyně 9. třídy Anička Bernardová a čestné uznání získal žák 7. třídy Umeh Austin Ifeanyi.

Děkujeme žákům za skvělou reprezentaci naší školy, jsme pyšní na každého z Vás a těšíme se na další skvělé umělecké úspěchy.